lol

Zelfbouw bikes gerelateerde vragen - Home made bikes related questions

Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab

Gebruikersavatar
John_W
forum gebruiker
Berichten: 713
Lid geworden op: wo 07 jan 2004, 23:09
Locatie: Oldenzaal
Contacteer:

Bericht door John_W »

Speelt gewicht wel een rol ? Ben zelf 3,5 keer zo zwaar als mijn minibike. Één keer vooraf naar het toilet gaan spaart in verhouding meer als een besparing van een kilo op de bike. Tussen het rijden door geen gebruik maken van de snackbar bespaart ook veel.
Minibike in aanbouw, meer info op:
[url=http://www.zelfbouwbikes.nl/][img]http://www.zelfbouwbikes.nl/images/banners/banner_minibike.jpg[/img][/url]
D_shooter

Bericht door D_shooter »

John_W schreef:Speelt gewicht wel een rol ? Ben zelf 3,5 keer zo zwaar als mijn minibike. Één keer vooraf naar het toilet gaan spaart in verhouding meer als een besparing van een kilo op de bike. Tussen het rijden door geen gebruik maken van de snackbar bespaart ook veel.
maakt totaal niet uit weeg zelf 65 kilo Max 62 kilo MIN :P


Maar wil graag een minibike zelfbouwen omdat ik dat vracer frame eigenlijk playmobil spul vind :D

Graag info van de prof :)

groetjes Patrick
Gebruikersavatar
doede46
forum gebruiker
Berichten: 1818
Lid geworden op: di 22 feb 2005, 22:53
Locatie: Mantgum/Hilversum

Bericht door doede46 »

HANK?
-------------------------------------------------------
I’d like to smell burned rubber in the morning!!
-------------------------------------------------------
Gebruikersavatar
Richard D
forum gebruiker
Berichten: 1362
Lid geworden op: do 17 mar 2005, 17:59
Locatie: Ens
Contacteer:

Bericht door Richard D »

doede46 schreef:HANK?
Het kost wat, maar dan heb je ook wat :D
Ik kan je uit ervaring vertellen dat het een zeer mooi frame is, schitterend mooi gelast, blokje past er perfect in en het stuurt geweldig goed.
[url=http://imageshack.us][img]http://img209.imageshack.us/img209/5329/forumonderschriftpz6.jpg[/img][/url]
voor vragen of info verwijs ik je graag naar mn eigen forum: www.poldercarbon.nl/phpBB/index.php of website www.poldercarbon.nl
Plaats reactie