Pagina 1 van 1
6 Mei stein elso @
Geplaatst: zo 06 mei 2007, 19:24
door Andreas
He Mensen nou was lekker daggei heb eens 1x de heledag kunne rijden maarja ik heb nu ook de zpf z1 he nouja het ging egt goed vond ik alleen begin erg wennen aan bike zit houding is heel anders maar naar paar ronden wat gewend en toen ging ik wat harder het voelde egt goed ( de motor dan he) en verder ja lorenzo kwam ook nog eff naar elslo dat vond ik ook wel chil wij hebben nog ligen te vechten onder elkaar ja hij had wrs maar hij moest nog wennen dusja op rechtstuk was die weg maar in bochten kon ik hem wel nog voorbij maar naar tijdje werd dat ook moeielijk Goed naar me lijn gekeken lorenzo !

hahahaha nou met 1 woord LEUKENDAG
MVG Andreas ( en oja er waren veel gevechten met de fabrieksbike's met dragonfly en menno en daniel mooi gezichtje hoor hahah Mooi daggie ! @ )
elsloo
Geplaatst: zo 06 mei 2007, 19:34
door jeroen31
ja inderdaad was echt wel leuk vandaag heb er ff moeite voor moeten doen om er op te komen dat kwam doordat ik me niet aangemeld had maar ja eind goed al goed
we hebben lekker tegen elkaar kunnen rijden ken ze dan wel niet allemaal maar een daar van is de flapdrol roger (grapje)
het ging verder best goed dus al met al ff de baan nog ff moeten aanpassen Zodat het een beetje meer een betere lijn in de baan had zitten eentje daar van vond dat van niet maar laterna was hijme toch entohiast over het resultaat maar dat weet de gene wel wie ik bedoel hahahahahahahahaha
maar met de blata b1 repilcatjes konden we aardig goed rond komen met de fabrieks bike's dus
he mannen de groeten en ik hoop op een paar mooie foto's en meschien wel een filmpje van de filmster de vrouw van roger
vriendelijke groet jeroen31
Geplaatst: zo 06 mei 2007, 19:48
door dragonfly
owww wie was dat dan? tja als de mannen heel laat aankomen en zich ook nog niet aan melden en dan ook nog de baan gaan veranderen omdat ze niet technies kunnen rijden tja wie ben ik dan om tegen de andere flapdrol te zeggen tot de baan niet goed is en ook nog je gereedschap gaan lenen tjonge tjonge (hahahahahahah)
maarja alle gekheid op een stokje idd jeroen was een goede tip van de baan en we hebben lekker gereden ook hebben we lekker liggen te jagen
en daniel heeft ook al zijn eerste luchtdoop met zijn nieuwe bike gelukkig goed afgelopen alleen enkel in de knoop tja en menno weer moet moet ik weer flink aan de gas trekken voor je bij te houden
verder was het een toppie dag flink gelachen
dus toppie geregeld
Geplaatst: zo 06 mei 2007, 20:15
door steef1
Ik heb alleen kunnen kijken maar ik vond het wel erg leuk om alles te zien

. Ik heb 127 foto's gemaakt zeg 120 goede de slechte heb ik eruit gehaald. Die komen ook op het forum.
Daniel veel sterkte met je enkel. Je reed wel super op die bike ik stond wel even te kijken van hoe het ging. Je reed echt goed.
@ Jeroen31.
Zeer mooie rep's ze liepen ook zeer mooi. En de Dm rep zag er ook goed uit. Bijna niet te onderschijden van de echte.
Geplaatst: ma 07 mei 2007, 08:56
door Hawk
Jaja was echt een top dag. Begon al met eigenlijk perfect weer. Niet te warm vooral.
Zoals gezegd ik de eerste keer op me GRC RR....moet zeggen dat ik daar echt niet mee door de bochten kwam de eerste paar rondjes...toen kwam ik er opeens achter dat me gashendel nog veel verder naar achter ging

Vanaf toen zat het tempo er beter in en lukten de bochten me zeer goed.
Heb zeer leuke gevechtjes gehad met Roger, Menno, Jeroen31 en nog een blata replica rijder. Jullie replicas liepen echt wel goed!!!
Was zeer leuke dag...!
Alleen ja jammer van me enkel. Door een jonge rijdster op een bamibike die volgens mij ook een beetje schrok kwam ik met me enkel ten val en heb de pees verrekt. Me hele enkel is nu ingetaped en al en loop nu even rond met krukken. Maar dat moest me lol niet bederven en heb toch nog een paar ronden geknald met de nodige pijn maja was echt super vet jongens!
Ik wacht ook met spanning op de film van vrouwke Rogér af
Groetjes,
Daniel
Geplaatst: ma 07 mei 2007, 13:12
door Sleyar
Was idd topdag. Weliswaar tot 3 uur voor mij.
Eerst goed neergegaan in die bocht voor het rechte stuk. Wilde gewoon te snel erdoorheen

. Daarna gelijk groter tandwiel achterop wat wel fijner reed omdat die bochte egt flink scherper gemaakt ware.
En dan rond 3 uur gebeurd het. Einde van het rechte stuk breekt me 14 mm carbje bij het spruitstuk af :/ Kennelijk kan me frame het niet aan met die tgp uitlaat en nog wat spul.
Ophanging van het blokje stuk, ophanging van de uitlaat stuk, carburateur stuk. Nu word het ook tijd dat ik zelf maar een fatsoenlijk frame ga make

Geplaatst: di 08 mei 2007, 05:48
door rubbol
was een leuke dag inderdaad
roger nog bedankt voor het lenen van je kettingpons
wel gooi ik de volgende keer een 70 tandwiel achterop want 72 is bijna niet te doen
heb niet echt veel gefilmd was veel te blij dat ik weer kon rijden na mn kromme tandwiel van de week ervoor in echt
ik moest behoorlijk wennen aan het wegdek het duurde effe voor ik vertrouwen kreeg in de klinkers ipv asfalt
maar al met al zeer geslaagd

elsloo
Geplaatst: di 08 mei 2007, 20:15
door minibikeclubstein
hoi medebikers
het was zondag weer een geweldige dag
ik hoop dat iedereen weer veel plezier heeft gehad
eindelijk heb ik de koppeling goed afgesteld (Jeroen en Roger bedankt)
het is een wereld van verschil
ik hoop dat de 20ste mei ook weer veel bikers van de partij zullen zijn
denk eraan even aanmelden
gr Eric