Pagina 1 van 1

NK Staphorst onboard

Geplaatst: di 21 mei 2013, 07:07
door Bakker
Ik heb de afgelopen races op Staphorst weer gefilmd. Dit keer de kwalificaties op de natte baan, race 1 met droog spoor en race 2 volledig droog.

Klasse: standaard 40

Q1


Q2


Race 1


Race 2

Re: NK Staphorst onboard

Geplaatst: di 21 mei 2013, 15:14
door supersv650
Die crash in race twee... op 8 minuten AU!
Dit baantje lag mij helemaal niet, zelfs niet toen het opdroogde... gaf mij een erg onveilig gevoel! Gezien het aantal crashes en verwondingen had ik het toch bij het rechte end... :roll:

Gezien de tijden en deze videos wist de rest er wel flink hard rond te gaan, respect daar voor =D>

Re: NK Staphorst onboard

Geplaatst: di 21 mei 2013, 15:34
door RandyB
Staphorst is een leuke baan maar de veiligheid is niet alles, al loop je op elke baan wel een risico.
Verder was de grip ook zeer wisselvallig, ook toen het droog was, ene moment niks aan de hand volgende ronde gleed je lichtelijk weg.

De baan moet je liggen en je moet er durven rond te rijden op een hoog tempo

Re: NK Staphorst onboard

Geplaatst: di 21 mei 2013, 16:59
door Barry
Ik blijf dit de leukste baan vinden! helaas staat mijn highsider er niet op in race 1 ghehe:P maar wederom weer mooie filmpjes man!

Re: NK Staphorst onboard

Geplaatst: di 21 mei 2013, 19:56
door jp23-rossi
Mooie filmpjes Alwin.

voraal race 2 de crash.

deed zeer maar ach herstellen en weer gaan.
8)

Re: NK Staphorst onboard

Geplaatst: di 21 mei 2013, 21:22
door Bakker
De baan in staphorst is echt mooi. Wat het moeilijk maakte was de koude en natte baan. Ik gleed uit toen ik een nat vlak raakte gleed ik er ook onderuit, krijg je met normale slicks. Over het algemeen heeft de baan super goede grip.

Geen schade jordy en barry? Sorry dat jij er net niet op staat Barry :P

Re: NK Staphorst onboard

Geplaatst: di 21 mei 2013, 21:34
door Jaap
Gave filmpjes weer! =D> Ik blijf het bizar vinden om te zien hoe hard jullie vanaf de start al gaan, terwijl in mijn beleving de bandjes dan nog niet eens een beetje warm zijn. :mrgreen: Ik heb nog een hele boel te leren.

Was voor mij de eerste keer Staphorst maar ik vind het juist een leuke baan, lekker stuurbaantje. Qua veiligheid is een permanent circuit wel beter, al die "strobalen" zo dicht op de baan vond ik wat minder. En die soort lijmstrepen in de linkerbocht na start/finish gaven mij niet echt vertrouwen om harder er doorheen te gaan.

Re: NK Staphorst onboard

Geplaatst: wo 22 mei 2013, 15:14
door jp23-rossi
nee orr alwin alleen middenhandsbeentje gebroken meer niet haha. :P

Re: NK Staphorst onboard

Geplaatst: wo 22 mei 2013, 16:18
door RandyB
Normaal gesproken is de grip er inderdaad zeer goed dat zal ik niet ontkennen, dat de baan leuk en uitdagend is zal ik ook niet ontkennen. Maar de grip was dit weekend door alle omstandigheden en het weer gewoon wat minder, kan helaas wel is voor komen. In vergelijking met vorig jaar stonden de strobalen beter, of ik ben beter gaan leren rijden maar ik kwam nou niet meer met mijn knie in de buurt van de strobalen :lol:

Op naar Veldhoven in de hoop op weer 2 mooie races, ow ja en in de hoop dat de vrije training er weer is :roll: