Pagina 1 van 2

Aspen Benzine

Geplaatst: di 26 nov 2013, 12:03
door kevinblade
Beste rijders m/v

Op dit moment liggen er wat indoorkartbanen onder vuur van milieu instellingen betreffende de arbo wetgeving.
Om te voorkomen dat we indoor niet meer mogen rijden wil ik iedereen motiveren om ASPEN benzine te gaan gebruiken.
Dit is een zuivere benzine zonder de giftige en zeer schadelijke stoffen Tolueen, benzeen en aromaten.
De kosten zijn iets hoger maar gezien het verbruik van een minibike valt het wel mee.
Als je de gewone benzine in de blauwe 5 liter vaatjes neemt dan hoef je ook niks af te stellen aan jke motor.'Het grote voordeel is dat de motor inwendig schoner blijft en zeker met restrictie motoren de restrictie niet gaat dicht slibben, en door een schone verbranding heb je ook nog wat meer vermogen tot je beschikking.

Kijk maar even op de website van ASPEN.

Momenteel is ASPEN met behulp van mijn persoon een speciale benzine aan het ontwikkelen voor wedstrijd doeleinden die zelfs nog schoner zal zijn.
Ook deze benzine kan zelfs voorgemengd leverbaar worden, zodat je zelf niet hoeft te mengen.
In de motorcross is het zelfs al gemeengoed geworden.

Waar is ASPEN verkrijgbaar??
Bij veel gereedschappen winkels, tuinbouw en doe het zelf winkels.
ASPEN kan ik ook leveren, maar dan specifiek voor de minibike,s.

http://www.aspen-benelux.nl/

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: di 26 nov 2013, 18:55
door Timotje231
Ik heb een vraagje aan jou.
Wat zou jij doen, De zuivere Aspen kopen en dan zelf benzine gaan kopen, of zou jij direct de gemengde aspen kopen?

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: di 26 nov 2013, 21:02
door Kikiracing
wat bedoel je daar precies mee Timo, Aspen is een benzine. Aspen met (pomp)benzine mengen is dan ook helemaal niet nuttig. Als je bedoelt aspen die al gemengd met olie is dan zou ik dat niet doen, gewoon ongemengd kopen en zelf mengen met goede olie.

Verder nog mooi om te weten, met aspen kan je je racer beter afstellen.

gr
Erik
(Rijd al 2 jaar met Aspen in minibike en reed er ook mee in mijn 50cc 2t racer)

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: di 26 nov 2013, 21:32
door kevinblade
Timotje231 schreef:Ik heb een vraagje aan jou.
Wat zou jij doen, De zuivere Aspen kopen en dan zelf benzine gaan kopen, of zou jij direct de gemengde aspen kopen?

ASPEN is momenteel bezig met voorgemengde benzine en dat is wel het handigste.
Ik weet welke olie ze gaan gebruiken en de specificaties, in de cross wordt deze al gebruikt met succes.
Het is dat we motorex olie hebben daarom wegen de sponsor belangen mee, anders had ik de voorgemengde ASPEN gebruikt.

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: di 26 nov 2013, 21:35
door kevinblade
Kikiracing schreef:wat bedoel je daar precies mee Timo, Aspen is een benzine. Aspen met benzine mengen is dan ook helemaal niet nuttig. Als je bedoelt aspen die al gemengd met olie is dan zou ik dat niet doen, gewoon ongemengd kopen en zelf mengen met goede olie.

Verder nog mooi om te weten, met aspen kan je je racer beter afstellen.

gr
Erik
(Rijd al 2 jaar met Aspen in minibike en reed er ook mee in mijn 50cc 2t racer)

Wat bedoel je met zelf mengen met goede olie als ASPEN zelf al een hele goede olie gebruikt????
Ook de olie heeft invloed op de emissies van een motor, ik ken oliesoorten die braken alleen maar blauwe rook naar buiten.
Zelf mengen kan natuurlijk ook, want wij zullen het blijven doen, maar houd je gewoon aan de 1:50 ipv sommigen met 1:35 tot 25.

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: wo 27 nov 2013, 08:58
door Kikiracing
Ik weet niet welke olie er in de aspen benzine word gebruikt dus vandaar dat ik liever zelf meng dan weet je wat je heb. Uiteraard bedoel ik dan met een goede olie als: Vrooam, Motorex, Elf of een ander in het zelfde segment.

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: wo 27 nov 2013, 09:05
door kevinblade
Kikiracing schreef:Ik weet niet welke olie er in de aspen benzine word gebruikt dus vandaar dat ik liever zelf meng dan weet je wat je heb. Uiteraard bedoel ik dan met een goede olie als: Vrooam, Motorex, Elf of een ander in het zelfde segment.


Noem je toch enkele merken die totaal niet met elkaar te vergelijken zijn, lees de technische sheets maar eens door

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: wo 27 nov 2013, 09:11
door Kikiracing
Klopt maar het zijn wel allemaal bewezen goede oliën in de motorsport.

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: wo 27 nov 2013, 09:33
door kevinblade
Kikiracing schreef:Klopt maar het zijn wel allemaal bewezen goede oliën in de motorsport.

Wat bewezen????

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: wo 27 nov 2013, 09:43
door Kikiracing
De 3 merken die ik net specifiek heb genoemd zijn 3 merken waar ik van weet dat ze goed presteren in een getuned 2-takt blok.


Maar Ruud, we gaan een beetje offtopic, als je er verder over wilt discuseren kan je mij een pb sturen of via facebook even aanspreken.

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: wo 27 nov 2013, 10:07
door kevinblade
Kikiracing schreef:De 3 merken die ik net specifiek heb genoemd zijn 3 merken waar ik van weet dat ze goed presteren in een getuned 2-takt blok.


Maar Ruud, we gaan een beetje offtopic, als je er verder over wilt discuseren kan je mij een pb sturen of via facebook even aanspreken.


Jij schrijft onzin ik niet. #-o

Als je mensen op een forum iets wilt vertellen zorg dat eerst dat je je huiswerk hebt afgemaakt.
anders kan je ook zomaar op het motor-forum wat gaan neerplempen :lol:
Snap je????

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: wo 27 nov 2013, 10:32
door Kikiracing
Ruud, ik heb je via facebook even een berichtje gestuurd. Hier verder weer over Aspen

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: wo 27 nov 2013, 16:08
door Timotje231
Kikiracing, Sorry voor de fout, ik bedoelde 2 takt olie ipv benzine haha.
Ik zal dan wel gewoon de voorgemengde kopen.

Re: ASPEN BENZINE

Geplaatst: do 28 nov 2013, 01:48
door deroue
hoi ruud
dit topic Agenda heeft weinig met aspen benzine kan je beter ergens anders plaatsen!!!!
Groetjes bert :lol:

Re: Aspen Benzine

Geplaatst: do 28 nov 2013, 09:03
door Kikiracing
Ik zat al even te kijken hoe ik hem kan verplaatsen, dit lijkt mij de beste sectie er voor.