Hij doet het nei!!!!!!
Lkkr ben jij.
Heb ik 2 uur gewacht.
maar neej hoor heb ik nix
wil ik het unpacken halvewegen zegt hij dat het niet goed is en het filecorrupt is!!!
Hey klikt de eerste links aan in zijn 1e post dan scroll je naar beneden dan naar enkele ogenblikken staat er download hier,daar klik je op en dan ga je downloaden.Ik was hem aan het downlaoden en had hem binnen maar ik snap er de balle niet van,je meot alles uit pakken heb ik gedaan amar ik zie nergens een filmpie.Maargoed succes ermee
Ik zie het loopt niet hellemaal lekker maar als je het binnen hebt zie je dvd data als het goed is wil het met windows media player open geeft wel fout maar gewoon ja aan kliken lukt het niet moet je het tereug zetten naar vob bestanden met tmpgenc dvd author kom het is een dvd en het was voor het eerst dus niet zo'n succes maar in ieder geval wat.
En de tweede link is verwijderd wegens rechten.
Dat kan ook wel of avi maar het uit pakken is niet zou moelijk, weet niet welke link je gebruikt hebt maar de tweede link is dvd die pak je uit en je krijgt bup en vob bestanden en die kun je open in mediaplayer of branden met nero.