Zo vandaag lekker kunnen rijden op de baan in Zaltbommel.
Het was gezellig druk, niet te veel en niet te weinig, tevens waren er een aantal zelfbouwer uit het NK, das dat was ook wel weer leuk (beetje !CENCUUR!
Ja voor mijn was het natuurlijk de test met de nieuwe uitlaat, en ja het rijd stukken beter, veel makkelijker in de bochten, en veel meer trekkracht van onderuit, ook veel geleidelijker.
Dus we zijn weer een stap voorwaards
Me ook nog kunnen meten met Roel die er ook was met zijn nieuwe aanwinst, en ik moet zeggen we waren aardig aan elkaar gewaagt
Ja alleen als Roel op de baan is ga ik liggen rollebollen
Maar er was niets stuk.
Maar na een aantal ronden later liep de motor toch niet meer zo als het moest en werd veel te warm, bij nader onderzoek bleek er koel water in de cilinder te zitten.
Bij thuis komst gelijk maar even de kop ervan af getrokken, en ja hoor de O ring er tussen uit geblazen
Dus we hebben weer wat te doen.
Patricia ging ook lekker op de G.R.C. en gaat de bochten steeds mooier rijden, of tewel het gaat steeds beter, nu op het rechtestuk nog wat meer snelheid.
Maar dat moet ze zelf aanvoelen of dat kan, dus niet overhaasten, het gaat goed zo.