Hydrolische remmen

Zelfbouw bikes gerelateerde vragen - Home made bikes related questions

Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab

Gebruikersavatar
Lg tweewielers
Moderator
Moderator
Berichten: 7532
Lid geworden op: za 05 mar 2005, 20:16
Locatie: beekbergen
Contacteer:

Bericht door Lg tweewielers »

Neluhz schreef:hej, slimneus, ik heb het over de binnekant, de buitenkant is wel lomp hoor :)
zolang mij wielen blokkeren remmen ze voldoende dacht ik...iig beter dan die dingen op een rieju enzo
Nog ff oftopic :oops:

Ik heb op mijn gilera gsm ook een rieju RR achter rem systeem gezet omdat ik daar meer potentie in zag .. en boven de 100 echte km/u remt dit geheel nog perfect ...

En voor als je denkt dat mijn gsm niet snel is het is een gereviseerd blok met een 74 cc vlinder poort cilinder , getunde carters enz enz :wink:

Fantic heb ik gewoon een slechte ervangin mee .. ze reden wel erg lekker , na een voledige revisie ...

*Lg*
'The eye in the Sky'

Bekijk ook de website
[url=http://www.freewebs.com/lgtweewielers]www.Lgtweewielers.tk[/url]
Gebruikersavatar
Twan
forum gebruiker
Berichten: 1573
Lid geworden op: wo 01 jun 2005, 19:58
Locatie: Deurne
Contacteer:

Bericht door Twan »

Dus nu maar weer ON TOPPIC.

Ik heb via Antonie een mooie link gekregen met Shimano remmen. Ook Magura heeft er.
Is er iemand met ervaring met deze 2 merken??? Kosten ongeveer beide hetzelfde. Maat wat is de beste. Zeker met de setup die ik heb heb ik wel goede remmen nodig :lol:
[url=http://www.dtpracing.nl][img]http://www.dtpracing.nl/imagesnieuws/advatarbike.jpg[/img][/url]
Gebruikersavatar
Stenley
forum gebruiker
Berichten: 257
Lid geworden op: zo 01 feb 2004, 16:45
Locatie: Eindhoven

Bericht door Stenley »

Het grote verschil tussen mechanische en hydraulische remmen is de precisie. Bij mechanische remmen moet je de wrijving van de binnenkabel t.o.v. de buitenkabel overwinnen e.d. Bij een hydraulische verplaats je elke keer een klein volume-elementje.
Dit komt er gewoon op neer dat een hydraulische soepeler remt, echter is er niets mis met mechanische remmen. Deze zijn meer dan goed te gebruiken!
Overigens heb ik nog 1 voorrem van Magura liggen met schijf, mag voor 60 eurotjes weg.
hanske

Bericht door hanske »

twan je kunt ook gewoon anderen remvoering op je schoentjes laten zetten dan remt hij ook veel beter . heb ik ook gedaan dat scheeelt echt veeel .
Gebruikersavatar
Lg tweewielers
Moderator
Moderator
Berichten: 7532
Lid geworden op: za 05 mar 2005, 20:16
Locatie: beekbergen
Contacteer:

Bericht door Lg tweewielers »

hanske schreef:twan je kunt ook gewoon anderen remvoering op je schoentjes laten zetten dan remt hij ook veel beter . heb ik ook gedaan dat scheeelt echt veeel .
Waar kan dat ... en wat is de prijs ?

*Lg*
'The eye in the Sky'

Bekijk ook de website
[url=http://www.freewebs.com/lgtweewielers]www.Lgtweewielers.tk[/url]
Plaats reactie