Aikido gast schreef:ja was cker wel een leuke avond, had eerst nog een hekel aan die fly-overs maar ze gingen steeds beter en ik begon ze toch wel leuk te vinden.
aan het eind nog heel even doc achter me aan gehad, was ook wel leuk.

Ey jij ging gisteren ook best hard.. zat nog 1 of 2 rondjes achter je

dat voeldje waarschijnlijk wel.
Verslagje:
Het was gisteren een rustig dagje maar er zaten wel wat Chineesjes tussen.
Ik had voor de pauze mijn PR verbroken namelijk een 1:08:214 , na de pauze nog een paar rondjes met Robbie en Stefan gereden.
Bijna aan het eind van de avond vond ik toch dat er wat van de tijd af moest, dus ik begon in het begin lekker: 1:09:0, 1:08:7, 1:08:3, 1:08:0 hey m'n PR verbroken maar ik kon iemand niet snel inhalen dus moest sneller kunnen.
2 ronden later had ik een 1:07:9 gereden en dan wil je nog sneller maar ik werd al naar binnen geroepen, en die ronde viel ik ook dus dat was voor mij het teken dat ik moest stoppen..
Alleen m'n achterband is helaas overleden en dat geldt ook voor mijn steppie dus ff een weekje niet rijden
Groeten,
DoC