Als ik jou was zou ik tog echt kappen bij de dealer kopen, mischien gaat dit nog wel meer kosten, en het word nooit zo mooi als in het echt. kun je denk ik nog beter een tankzit van sendai of v-com kopen.Gr dave
Ik wil het best wel een keer voor je opmeten ofzo hoot maar daar heb je dan ook vrij weinig aan! Zorg dat je ergens mooie goedkope kapjes krijgt als je er niet te veel geld aan uit wil geven!
ik maak (als ik iets van polyester maak)
een mal van hout of pur of anders.
dan kun je daar een stretchdoek of een ander doek over heen spannen.
en insmeren met polyester, af werken met plamuur en mooi spuiten.
dat is opzich ook wel een goed idee, maar alle maten van een polini 911 over nemen is denk niet te beginnen, dan moet je op zo veel maten letten dus dat lukt je nooit. wat wel een idee zou zijn: een overspuit-kapje van een 911 tank, en die dan als basis gebruiken. succes Gr Dave
ik wil zegmaar zelf een mal gaan maken ( ik heb ondertussen al een blok pur gemaakt alleen voor het snijden enzo wil ik ongeveer die maten zegmaar.Het wordt toch niet precies een 911 kap of een pasini kap, ik wil gewoon iets origineels en aangezien ik toch iets van 4 m2 poliestermatjes van me buurman heb gehad kan ik het toch wel proberen ofniet??
idd, of je kan zelf iets bedenken...gwoon iets wat niemand heeft, zoals polini dat is natuurlijk wel mooi, maar iedereen heeft deze kappen zowat, daar kan ik zelf van mee praten. maar ik geloof vast wel dat het wat moois word. succes met je kappen. Gr
ja bedankt maar kan iemand aub de maten geven zodat ik ongeveer een indeling heb want ik had hiervoor een mal gemaakt maar dat werd niks dus daarom zou ik de maten graag willen snappen jullie?
alvast bedankt jeroen