banden demonteren

Zelfbouw bikes gerelateerde vragen - Home made bikes related questions

Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab

Plaats reactie
Gast

banden demonteren

Bericht door Gast »

heeft iemand enig idee hoe je een bandje van een 6,5" velg demonteerd. ik heb hem er met pijn en moeite omheen gekregen, maar kwam er later achter dat de schijfremmen niet aan dezelfde kant "mogen" zitten. ik zag al op een paar foto's hier op het forum dat meer mensen dit probleem waarschijnlijk hebben (profiel andersom)
is dit nog te verhelpen of krijg je het bandje niet meer netjes gedemonteerd?

Joey
Gebruikersavatar
Koen
forum gebruiker
Berichten: 1232
Lid geworden op: di 10 dec 2002, 08:54
Contacteer:

Bericht door Koen »

De banden zelf monteren is inderdaad lastig, omdat ze erg stug zijn. Iedereen die wedstrijd rijdt laat zijn banden omwisselen bij Vincent Hop (www.hopmotorsport.nl), deze heeft er een speciaal apparaat voor. (op een wedstrijd altijd aanwezig) Voor het geld wat hij er voor vraagt, hoef je er zelf niet eens aan te beginnen.

Ik zou niet weten of een minibike velg op een bandenapparaat voor karts kan.. Dan zou je een keer kunnen proberen bij een kartwinkel.
Gebruikersavatar
rossi-nr.1
forum gebruiker
Berichten: 2483
Lid geworden op: di 07 okt 2003, 11:58
Locatie: Dordrecht
Contacteer:

Bericht door rossi-nr.1 »

ik kreeg hem er in 5min. af

klem hem op het rubber van je band(ik had ook 6.5inch slicks)
in in een bankschroef of een workmate.

pers hem fijn zodat je er lucht onder krijgt...
dan krijg je hem er met een beitel/bandewipper af.
pas op dat je je binnenband niet beschadigd als je die hebt.
het is officieel! ik ben onhandig met de techniek!(H)

EEN NIEUWE SITE!!!

http://raceteamvangeel.nl/
Gast

Bericht door Gast »

Bedankt voor de tips jongens, ik ga het morgenavond (onze vaste minibike/bier avond :lol: ) proberen.

Joey
Plaats reactie