ik heb een race membraam gekocht maar weet niet oe ik hem meot plaatsen en waaar ik hem moet plaatsen et is een rare vraag maar ik heb de minibike nog pas gehaald:oops:
Tim. B schreef:Een racemembraam zit tussen je carburateur en je motorblok. Maar als je de carburateur eraf haalt dan zit je bij je spruitstuk die moet je er ook afhalen, wel even uitkijken voor je pakkingen, en dan zit daar je oude membraam die moet je vervangen en alles er weer op zetten.
Draai je kappen eraf
draai de 4 bouten los van de carburateur (das dat ding met je luchtfilter) dan kom je op je cilinder een plaatje tegen dat is je membraam
Het membraam zit tussen de carburateur en het motorblok aan de achterkant. http://www.v-com.nl/shop/media/motorblok.jpg hier kan je zien hoe het zit. Maar de cilinder zit dus aan de voorkant, dus je moet gewoon de carburateur eraf halen en spruitstuk en je komt bij je membraam.
Bedankt ik heb veel vabn gelerd en o ja adt er 2 topics waren was een misverstand maar deze site is wel mooi voor beginners alas ik ik heb veel geleerd